24 квітня 2013 р. оприлюднені проекти Орієнтовних вимог навчальних досягнень учнів для початкової та основної школи.
Відповідні проекти розміщено у рубриці «Громадське обговорення» на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.
Зауваження та пропозиції до зазначених проектів просимо надсилати до 24 травня 2013 року на електронні адреси: alyonaminua@ukr.net, lidiya.shch@gmail.com (початкова школа);n_beskova@mon.gov.ua (основна школа).

Обговорення проекту Концептуальних засад розвитку електронної освіти в Україні(http://www.mon.gov.ua/ua//pr-viddil/public-discussions/1358761665/).Аргументовані відгуки, пропозиції та зауваженняпросимо надсилати до 12 березня 2013 року на електронну адресу управління освіти Броварської міської ради або науково-методичного центру n_m_c_brovary@ukr.net.


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про оприлюднення 13 грудня 2012 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проекту «Положення про систему рейтингового оцінювання загальноосвітніх навчальних закладів».


Проект Положення розроблено Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти на виконання наказу МОНмолодьспорту України «Про затвердження плану заходів з виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами зустрічі педагогами» і оприлюднено з метою залучення громадськості до обговорення, внесення змін та зауважень у цей документ.


Орієнтовні критерії оцінки діяльності районних (міських) методичних кабінетів і центрів (проект)


Пояснювальна записка до проекту Орієнтовних критеріїв оцінки діяльності районних (міських) методичних кабінетів і центрів як науково-методичних установ


Проект "Орієнтовний план Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році"


Проект Концепції громадянської освіти та виховання в Україні

Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi