Вітаємо з перемогою у фінальному етапі ХІІ Всеукраїнського турніру юних біологів команду Київської області!
З 28 жовтня по 2 листопада у м. Житомирі відбувся фінальний етап ХІІ Всеукраїнського турніру юних біологів. Команда Київської області виборола диплом ІІІ ступеня!
Пишаємося, що серед 5 учнів, котрі представляли команду була учениця 9 класу Броварської гімназії ім.С.І.Олійника Броварської міської ради Бутова Аліна Олексіївна.
Допомагали учням у підготовці до участі в турнірі педагоги Київської області, серед них Холодна Нінель Борисівна, вчитель біології Броварської гімназії ім.С.І.Олійника Броварської міської ради, учитель-методист.Прийміть вітання з перемогою і щирі побажання нових досягнень!Колектив управління освіти і науки Броварської міської ради

/Files/images/DSC_0032.JPG
18 квітня 2013 року на базі Броварської гімназії імені С.І. Олійника відбувся науково-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів Київської області з теми "Інформаційне навчальне середовище як чинних професійного розвитку вчителів географії, економіки та київщинознавства"

КОНКУРСИ
Про проведення Міжнародної наукової конференції «Астрономічна школа молодих учених» Лист КОІПОПК від 17.04.13 № 01-13/377

/Files/images/DSCF9317.jpg07 лютого 2013 року у Броварській загальноосвітній школі №10 відбувся семінар-практикум вчителів природничих дисциплін з теми «Активізація пізнавальних інтересів при вивченні географії та хімії». Були розглянуті аспекти використання різноманітних форм і методів активізації навчальної діяльності учнів. У рамках семінару на високому науково-методичному рівні вчитель географії, вчитель-методист Кирилюк Тетяна Іванівна провела відкритий урок засвоєння нових знань у 7-А класі «Північна Америка. Фізико-географічне положення. Історія відкриття і дослідження материка», а вчитель хімії, вчитель І кваліфікаційної категорії Конончук Валентина Василівна – відкритий урок систематизації та узагальнення знань, урок-гру з теми «Початкові хімічні поняття» у 7-Б класі. На семінарі були присутні вчителі хімії та географії ЗНЗ міста, адміністрація школи, члени методичного об’єднання. Фотоальбом...

iНауково-художній журнал "Паросток" - для дітей, молоді та педагогів

Червона книга Україниhttp://redbook-ua.org/


Український біологічний сайт http://www.biology.org.ua/


Сайт Асоціації вчителів біології УкраїниПрирода України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...


Національне агентство екологічних інвестицій України


Моніторинг біорізноманіття в УкраїніЗникнення видів тварин і рослин завдяки діяльності людини є однією з глобальних екологічних проблем. Першим кроком до її вирішення є стеження (моніторинг) за змінами чисельності та розповсюдження видів. На його результатах базується природоохоронна діяльність – міжнародні та національні програми, практичні заходи тощо. За даними моніторингу оцінюється ефективність вжитих заходів, і у разі потреби здійснюється їх корегування.


Робоча група неурядових екологічних організацій з питань зміни клімату (далі РГ НУО ПЗК) – це мережа неурядових екологічних організацій, що співрацюють з метою реалізації права громадян на життя в безпечному навколишньому середовищі у зв’язку із загрозою глобальної зміни клімату.


Учитель географії Сайт для вчителів географіїПитання та відповіді про зміну клімату та Кіотський протокол


Сайт вчителів України http://fizika.net.ua Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.


Шкільна фізика http://sp.bdpu.org Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.


Простий, легкий спосіб включити хімічні формули та іншу

Інструмент зображення

Перетворіть фізику на захоплюючий предмет, змініть підхід до класичних лекцій

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi