Добре вимовлене слово - це вже музика.
К. Станіславський


ІНФОРМАЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення моніторингового дослідження стану якості надання спеціалізованої допомоги дітям з вадами мовлення у логопедичних групах дошкільних навчальних закладів. Наказ управління освіти і науки БМР № 152 від 30.07.2014.


Про замовлення журналу обліку відвідування та роботи логопедичного пунктуДОСВІД РОБОТИ ЛОГОПЕДІВ МІСТА
ММО вчителів-логопедів з теми «Організація та зміст роботи з усунення вад писемного мовлення у молодших школярів із ЗНМ»
Открыть параметры
(26.02.2015, ЗОШ №2) Детальніше...

PIC045567fyhg4-40Семінар-практикум для вчителів-логопедів м. Бровари на тему «Організація роботи над постановкою звуків у дітей-логопатів старшого дошкільного віку»
(26.11.2014, ДНЗ "Теремок") Детальніше...

/Files/images/batk/IMG_1130.jpgСемінар-практикум вчителів-логопедів "ЗНМ. особливості засвоєння письма у молодших школярів із урахуванням сучасних психолінвістичних поглядів" (ЗОШ І-ІІІ ст. № 10, 14.05.2014)

Круглий стіл вчителів-логопедів /Files/images/dnz/логопеди.jpg«Наступність у роботі вчителів-логопедів ДНЗ та ЗНЗ».Детальніше... (НМЦ, 19.02.2014р.)

/Files/images/dnz/PB260302.JPG
27 листопада 2013 року на базі ДНЗ „Червоні вітрила” відбулось методичне об’єднання учителів-логопедів ДНЗ міста з теми: „Використання дидактичних ігор та вправ для розвитку дрібної моторик рук в роботі з дітьми-логопатами”. Детальніше... Фотоальбом...

2.02.2013 на базі СШ №5 відбувся семінар-практикум вчителів-логопедів "Дислексія. Ігри та ігрові прийоми при подоланні дислексії у дітей молодшого шкільного віку в умовах логопункту" На логопедичному пункті СШ №5 була організована виставка-огляд ігор та дидактичного матеріалу. Під час семінару розглядалися такі питання: Комплексний підхід до подолання вад писемного мовленя в учнів молодшого шкільного віку в умовах логопункту. (доповідачі Данілова Л.І., Стрижевська К.А.) Ігри та ігрові прийоми при подоланні дислексії у дітей молодшого шкільного віку. Диференціація дзвінких-глухих приголосних звуків.(доповідач Стрижевська К.А. На семінарі-практикумі вчителів-логопедів і були прийняті рекомендації по роботі з дітьми, які мають розлади мовлення (дислексія).


"ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЗМІСТ КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ ДО ПОДОЛАННЯ ЗАЇКАННЯ У ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ" Проект слухачки проблемно-тематичних курсів «Діагностика та розвиток мовлення дітей-логопатів з порушенням емоційно-вольової сфери» Здор О. В. вчитель-логопед НМЦ .


Логопед ДНЗ «Червоні вітрила» Бобко О.Б. «ЗВУКОВИЙ ЛАНЦЮЖОК»


Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi