• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Робота з кадрами


Збиратися разом – це початок,
Триматися разом – це процес,
Працювати разом – це успіх.
Генрі Форд

І в день такий урочистий, святковий,
Дозвольте Вашу працю вшанувать,
Всі квіти на Землі, що виросли з любові,
Від всього серця Вам подарувать!

Зі святом вас, дорогі наші освітяни!!!

Фотоальбом міського свята "День працівників освіти" 2 жовтня 2013 року


/Files/images/P1010198.JPG
29 серпня 2013 року відбулася серпнева конфереція педагогічних працівників м. Бровари.Тема конференції "Пріоритетні завдання освіти м. Бровари в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні до 2021 року".Фотоальбом...


Про затвердження галузевої Концепції розвитку неперервної педагогічної освіти. Наказ МОН від 14.08.2013 № 1176.


Про удосконалення науково- методичної роботи з учителями-методистами системи загальної середньої освіти м. Бровари. Наказ управління освіти Броварської міської ради від 04.01.2013 № 03.


/Files/images/DSCN1615.jpg

29 січня 2013 р. у приміщенні Броварської СШ І-ІІІ ст. № 7 відбулася науково-практична конференція з теми "Організація профільного навчання в контексті нових Державних стандартів"


/Files/images/golubenkomk/DSCN1340.jpg24 жовтня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 відбувся семінар практикум на тему «Система роботи над єдиною науково-методичною проблемою». Як правильно вибрати проблему (тему, щоб вона була цікавою й посильною, а головне – корисною і зрозумілою кожному конкретному вчителю? З чого почати? Як? Що, навіщо, чому? Чого ми збираємося досягти у роботі над проблемою?
На ці та інші питання давала відповіді та рекомендації під час семінару-практикуму головний редактор журналу "Школа" та газети "Сучасна школа України" Голубенко М.К.

Фотоальбом "Ми навчаємося з видавництвом "Шкільний світ""

Кiлькiсть переглядiв: 812

Коментарi