Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році. Наказ ДОН КОДА від 15.09.2015 № 253. Додаток 1,
Додоток 2.
Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році. Наказ управління освіти і науки Броварської міської ради від 06.10.2014 № 228
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 н.р. Наказ МОН України від 08.08.2014 №918. Додаток1, додаток2.
ПІП учня | Місце | Клас, навчальний заклад | Предмет | ПІП вчителя |
Бугайко Олександр Валентинович | І | 9 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 | фізика | Сусло Світлана Андріївна |
Бугайко Олександр Валентигович | І | 9 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 | математика | Чернова Анна Сергіївна |
Бутова Аліна Олексіївна | І | 9 клас, гімназія ім. С. Олійника | біологія | Холодна Нінель Борисівна |
Савочкіна Наталія Олександрівна | І | 8 клас, гімназія ім. С. Олійника | російська мова | Мастикаш Олена Анатоліївна |
Гуща Анастасія Русланівна | І | 10 клас, гімназія ім. С. Олійника | іспанська мова | Байда Олена Анатоліївна |
Брунова Олександра Вікторівна | І | 10 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | англійська мова | Думенко Людмила Григорівна |
Бабій Тетяна Романівна | ІІ | 11 клас, гімназія ім. С. Олійника | українська мова і література | Майорко Марина Валентинівна |
Файницька Євгенія Павлівна | ІІ | 11 клас, гімназія ім. С. Олійника | історія | Єрьоменко Надія Євгенівна |
Черняк Вікторія Володимирівна | ІІ | 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | біологія | Карпенко Світлана Павлівна |
Томяк Марія Валеріївна | ІІ | 11 клас, гімназія ім. С. Олійника | біологія | Холодна Нінель Борисівна |
Дорошенко Владислава Віталіївна | ІІ | 9 клас, гімназія ім. С. Олійника | географія | Кислова Ольга Павлівна |
Пушанко Олена Олегівна | ІІ | 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 | правознавство | Коба Ольга Володимирівна |
Вискребенцева Анна Едуардівна | ІІ | СШ І-ІІІ ст. № 7 | правознавстов | Шанюк Галина Василівна |
Грабовець Каріна Анатоліївна | ІІ | 9 клас, навчально-виховний комплекс | інформаційні технології | Демченко Людмила Анатоліївна |
Дорошенко Владислава Віталіївна | ІІ | 9 клас, гімназія ім. С. Олійника | російська мова | Завадська Олена Миколаївна |
Бабій Тетяна Романівна | ІІ | 11 клас, гімназія ім. С. Олійника | російська мова | Завадська Олена Миколаївна |
Михайлова Татіана Василівна | ІІ | 11 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | французька мова | Сильвестрова Наталія Миколаївна |
Кузнєцова Валентина Юріївна | ІІ | 10 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | світова література | Костюк Лілія Миколаївна |
Пономаренко Катерина Богданівна | ІІ | 11 кл., СШ І-ІІІ ст. № 7 | світова література | Воробйова Лариса Володимирівна |
Малицька Марія Андріївна | ІІ | 9 кл., СШ І-ІІІ ст. № 7 | економіка | Михайлова Наталія Анатоліївна |
Бабій Тетяна Романівна | ІІ | 11 клас, гімназія ім. С. Олійника | педагогіка і психологія | Майорко Марина Валентинівна |
Гаврилюк Юрій Олексійович | ІІ | 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 | астрономія | Кукса Лариса Георгіївна |
Ященко Юрій Дмитрович | ІІ | 7 клас, гімназія ім. С. Олійника | образотворче мистецтво | Цимбал Галина Григорівна |
Реїнт Дар’я Миколаївна | ІІ | 8 клас, гімназія ім. С. Олійника | образотворче мистецтво | Цимбал Галина Григорівна |
Стретович Наталія Дмитрівна | ІІІ | 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | фізика | Лабенська Ніна Федорівна |
Томяк Марія Валеріївна | ІІІ | 11 клас, гімназія ім. С. Олійника | екологія | Холодна Нінель Борисівна |
Овсяннікова Катерина Андріївна | ІІІ | 8 клас, СШ І-ІІІ ст. № 7 | українська мова і література | Сулима Віра Андріївна |
Бутова Аліна Олексіївна | ІІІ | 9 клас, гімназія ім. С. Олійника | українська мова і література | Брожик Тетяна Миколаївна |
Вихор Марія Вадимівна | ІІІ | 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | українська мова і література | Накалюжна Алла Дмитрівна |
Христенко Наталія Юріївна | ІІІ | навчально-виховний комплекс | фізична культура | Калашнікова Маргарита Григорівна |
Мамедов Димитрій Фаігович | ІІІ | гімназія ім. С.Олійника | фізична культура | Константинівський Олександр Павлович |
Повідзіон Олександр Сергійович | ІІІ | 7 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | математика | Приказчик Віра Борисівна |
Ніколайчик Федір Андрійович | ІІІ | 7 клас, гімназія ім. С.Олійника | математика | Дмитренко Надія Василівна |
Довгодько Максим Андрійович | ІІІ | 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. №9 | математика | Максименко Наталія Павлівна |
Думлер Владислав Володимирович | ІІІ | 11 клас, СШ І-ІІІ ст. № 7 | географія | Земляніцька Тетяна Миколаївна |
Васильєв Ілля Сергійович | ІІІ | 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | географія | Мартинюк Людмила Кирилівна |
Кругляк Юлія Вадимівна | ІІІ | 8 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | географія | Кирилюк Тетяна Іванівна |
Цирканюк Діана Андріївна | ІІІ | 9 клас, навчально-виховний комплекс | трудове навчання | Савченко Ольга Петрівна |
Гринзовська Анастасія Анатоліївна | ІІІ | 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | трудове навчання | Чайка Оксана Миколаївна |
Пашинський Олег Олегович | ІІІ | 11 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | трудове навчання | Бондаренко Володимир Васильович |
Бугайко Олександр Валентинович | ІІІ | 9 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 | правознавство | Коба Ольга Володимирівна |
Піскова Дар'я Сергіївна | ІІІ | 10 клас, навчально-виховний комплекс | інформаційні технології | Демченко Людмила Анатоліївна |
Бєдна Поліна Євгеніївна | ІІІ | 10 клас, гімназія ім. С.Олійника | російська мова | Завадська Олена Миколаївна |
Крисюк Андрій Михайлович | ІІІ | 10 клас, ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 | хімія | Ліпінська Ганна Василівна |
Листопад Віталій Олегович | ІІІ | 9 клас, СШ І-ІІІ ст. № 7 | хімія | Давидян Яна Аркадіївна |
Пантелейчук Ольга Вадимівна | ІІІ | 10 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | французька мова | Долініна Катерина Василівна |
Шевчун Вікторія Володимирівна | ІІІ | 9 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | французька мова | Долініна Катерина Василівна |
Елстнер Тимур Антонович | ІІІ | 11 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | німецька мова | Пишна Людмила Іванівна |
Якименко Євгенія Володимирівна | ІІІ | 10 кл., навчально-виховний комплекс | німецька мова | Волотовська Надія Станіславівна |
Льовіна Олександра Андріївна | ІІІ | 9 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | німецька мова | Ляшко Вікторія Віталіївна |
Павельєва Валерія Олегівна | ІІІ | 11 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | іспанська мова | Мироненко Ірина Андріївна |
Доскач Еріка Ярославівна | ІІІ | 9 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | іспанська мова | Мироненко Ірина Андріївна |
Божко Владислав Вадимович | ІІІ | 9 клас, гімназія ім. С.Олійника | іспанська мова | Байда Олена Анатоліївна |
Скоробагатько Олександра Сергіївна | ІІІ | 11 кл., СШ І-ІІІ ст. № 5 | англійська мова | Опанасенко Наталія Станіславівна |
Бондар Тетяна Ігорівна | ІІІ | 8 кл., СШ І-ІІІ ст. № 7 | світова література | Коваль Любов Андріївна |
Мельниченко Олександр Юрійович | ІІІ | 9 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 | світова література | Кондратенко Ніна Миколаївна |
Бондар Вікторія Костянтинівна | ІІІ | 10 кл., СШ І-ІІІ ст. № 7 | економіка | Михайлова Наталія Анатоліївна |
Новіцький Ігор Юрійович | ІІІ | 11 клас, гімназія ім. С.Олійника | економіка | Кислова Ольга Павлівна |
Однорог Антоніна Валеріївна | ІІІ | 9 клас, гімназія ім. С.Олійника | образотворче мистецтво | Цимбал Галина Григорівна |
Колесник Катерина Олександрівна | ІІІ | 10 клас, гімназія ім. С.Олійника | образотворче мистецтво | Цимбал Галина Григорівна |
П.І.П. | клас | школа | місце | вчитель | предмет |
1. Бутова Аліна | 8 | гімназія ім. С. Олійника | І | Брожик Т.М. | укр. мова і література |
2. Бутова Аліна | 8 | гімназія ім. С. Олійника | І | Холодна Н.Б. | біологія |
3.Павленко Анастасія | 11 | гімназія ім. С. Олійника | І | Завадська О.М. | рос.мова і література |
4. Брунова Олександра | 9 | СШ № 5 | І | Гусакова Г.В. | рос.мова і література |
5. Бабій Тетяна | 10 | гімназія ім. С. Олійника | І | Завадська О.М. | рос.мова і література |
6.Басак Євгеній | 11 | ЗОШ №9 | І | Черновський А.А. | трудове навчання (ТВП) |
7.Перчун Юлія | 11 | СШ № 5 | І | Корчевська С.М. | фізична культура |
8.Брунова Олександра | 9 | СШ № 5 | І | Думенко Л.Г. | англійська мова |
9.Морозова Юлія | 11 | СШ № 5 | І | Федчун О.І. | англійська мова |
10.Фесенко Анастасія | 9 | СШ № 5 | І | Долініна К.В. | французька мова |
11.Реїнт Дар'я | 7 | Гімназія ім. С. Олійника | І | Цимбал Г.Г. | образотворче мистецтво |
12. Брунова Олександра | 9 | СШ № 5 | ІІ | Музиченко Н.М. | укр. мова і література |
13. Москаленко Ілона | 10 | ЗОШ № 2 | ІІ | Накалюжна А.Д. | укр. мова і література |
14.Пушанко Олена | 10 | ЗОШ № 9 | ІІ | Коба О.В. | правознавство |
15.Яременко Наталія | 11 | ЗОШ № 10 | ІІ | Юхта Н.М. | правознавтво |
16.Редчиць Дмитро | 10 | НВК | ІІ | Демченко Л.А. | інформаційні технології |
17.Скоробагатько Олександра | 10 | СШ № 5 | ІІ | Опанасенко Н.С. | англійська мова |
18.Михайлова Татіана | 10 | Сш № 5 | ІІ | Сильвестрова Н.М. | французька мова |
19.Гуща Анастасія | 9 | Гімназія ім. С. Олійника | ІІ | Байда О.А. | іспанська мова |
20.Коваль Ольга | 9 | СШ № 5 | ІІ | Пишна Л.І. | німецька мова |
21.Кузнецова Валентина | 9 | СШ № 5 | ІІ | Костюк Л.М. | світова література |
22. Дорошенко Владислава | 8 | Гімназія ім. С. Олійника | ІІ | Цимбал Г.Г. | образотворче мистецтво |
23.Корець Юлія | 11 | Гімназія ім. С. Олійинка | ІІ | Цимбал Г.Г. | образотворче мистецтво |
24. Кабанова. Світлана | 9 | ЗОШ №9 | ІІІ | Коба О.В. | історія |
25. Пономаренко Катерина | 10 | СШ №7 | ІІІ | Добривечір Н.М. | історія |
26. Чижевський Дмитро | 11 | гімназія ім. С. Олійника | ІІІ | Єрьоменко Н.Є. | історія |
27. Бугайко Олександр | 8 | ЗОШ №9 | ІІІ | Сусло С.А. | фізика |
28.Гаврилюк Юрій | 10 | ЗОШ №9 | ІІІ | Герасименко Л.В. | біологія |
29.Величко Антон | 8 | НВК | ІІІ | Кукса Л.Ю. | хімія |
30.Брунова Олександра | 9 | СШ №5 | ІІІ | Бойко Л.П. | хімія |
31.Гаврилюк Юрій | 10 | ЗОШ №9 | ІІІ | Палівода Л.А. | хімія |
32.Морозова Юлія | 11 | СШ №5 | ІІІ | Кургуз В.К. | хімія |
33. Дорошенко Владислава | 8 | Гімназія імені С. Олійника | ІІІ | Кислова О.П. | географія |
34.Кабанова Світлана | 9 | ЗОШ №9 | ІІІ | Коба О.В. | правознавство |
35. Пономаренко Катерина | 10 | СШ № 7 | ІІІ | Шанюк Г.В. | правознавство |
36.Томяк Марія | 10 | Гімназія імені С.Олійника | ІІІ | Холодна Н.Б. | екологія |
37.Михайлов Сергій | 11 | СШ № 7 | ІІІ | Бабич Н.М. | астрономія |
38.Піскова Дар'я | 9 | НВК | ІІІ | Демченко Л.А. | інформаційні технології |
39.Музира Ярослав | 11 | СШ № 7 | ІІІ | Рисова Е.І. | інформаційні технології |
40.Пикульська Аліна | 11 | Гімназія ім. С. Олійника | ІІІ | Кислова О.П. | економіка |
41.Логуш Дмитро | 11 | СШ № 7 | ІІІ | Корсаков В.П. | фізична культура |
42.Рибак Володимир | 11 | СШ № 5 | ІІІ | Сильвестрова Н.М. | французька мова |
43.Квіцинська Софія | 9 | СШ № 5 | ІІІ | Ковтун Ю.С. | іспанська мова |
44.Бугайко Олександр | 8 | ЗОШ № 9 | ІІІ | Чернова А.С. | математика |
45.Шатило Владислав | 11 | НВК | ІІІ | Мельник Т.І. | математика |
46.Бабій Тетяна | 10 | Гімназія | ІІІ | Шаровкіна О.В. | німецька мова |
47.Павленко Анастасія | 11 | Гімназія ім. С. Олійника | ІІІ | Завадська О.М. | світова література |
48. Ященко Юрій | 6 | Гімназія ім. С. Олійника | ІІІ | Цимбал Г.Г. | образотворче мистецтво |
49.Максимчук Максим | 9 | ЗОШ №9 | ІІІ | Черновський А.А. | трудове навчання |
50.Гринзовська Анастасія | 9 | ЗОШ № 2 | ІІІ | Чайка О.М. | трудове |
НОРМАТИВНА БАЗА ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД
Про перенесення олімпіад з географії та інформатики. Лист КОІПОПК від 13.12.2012 № 01-13/949
Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012/2013 навчальному році. Наказ Головного управління освіти і науки КОДА від 14.09.2012 № 273.
Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012/2013 навчальному році Наказ управління освіти Броварської міської ради від 03.10.2012 № 226.
Про проведення ІІІ та IV етапів Всеукраїнської учнівської опімпіади з фізичної культури і спорту. Наказ МОНмолодьспорту № 751 від 27.06.2012
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД
Шановні вчителі, до Вашої уваги Методичні рекомендації щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних дисциплін. Інформація розміщена на сайті КОІПОПК ...
Анонім
2017-12-01 20:41:03Рудня найкраща!!!...
Any
2014-05-28 15:15:50Гимназия Олейника самая лучшая! Best of the Best!...