Виховання - це писання духовної осі.
Займатися цією проблемою - найблагородніша й найважливіша справа в педагогіці.
Ш. Амонашвілі


Перелік програм виховної роботи, рекомендованих науково-методичною радою КОІПОПК до використання в закладах освіти області. Чинний у 2012/2013 н.р.

Порадник керівнику музею при навчальному закладі - Pdf-файл Матеріали доступні на сайті Педагогічного музею України http://pmu.in.ua


Професії сучасного світу

sdf

З метою ознайомлення дітей шкільного віку з професіями будівельної, медичної, педагогічної, транспортної, сільськогосподарської, харчової галузей та галузі інформаційних технологій Національним центром «Мала академія наук України» підготовлено ряд відеосюжетів з теми «Професії сучасного світу». Детально на сайті МАН ...


Попереду Новий рiк — найулюбленiше свято усiх дiтей i дорослих. Це свято завжди сповнене всiлякими несподiванками, приємними подарунками та чудовим настроєм.. Аби Ви мали змогу запропонувати усе це дiтям, журнал Музичний керiвник № 11/2012 пiдготувавексклюзивнi сценарiї:

Як треба Новий рiк зустрiчати

  • Новий рiк у лiсi
  • Яскрава добiрка пiсень на зимову тематику
  • Завдяки листопадовому (№ 11/12) числу журналу Музичний керiвник Вашi вихованцi зустрiнуться з Казковою Феєю, побувають у гостях у Царя Тридесятої держави, прикрасять разом з лiсовими звiрятами ялинку, заспiвають у хороводi навколо неї мелодiйних новорiчних пiсень, а також пограють у захопливi iгри з Дiдом Морозом i Снiгуронькою.

Яндекс-фарби. Відчуй себе художником!

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi