/Files/images/DSCN2687.JPG

Вручення паспорта громадянаУкраїни під час урочистого заходу з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України. Від молоді м. Бровари - учень Броварської ЗОШ №2, Квеквескірі Георгію Раміновичу (23.08.2014, КОДА)
Урочистий прийом у міського голови випускників 9-х класів з нагоди вручення їм свідоцтв з відзнакою
(08.06.2016) Детальніше.../Files/images/vistavki_konkursi/IMG_4400.png


Чому Звізда-Полин упала в наші ріки?!
Хто сіяв цю біду і хто її пожне?Ліна КОСТЕНКОКартинки по запросу ТРАВА чорнобиль
Заходи, пов’язані з 30-ми роковинами з дня Чорнобильської трагедії в навчальних закладах м.Бровари

Прибираймо на Планеті разом/Files/images/batk/4.png
( 22.04.2016, НЗ) Детальніше...

Благоустрій своїми руками


(квітень 2016, ЗОШ №6) Детальніше...

ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ ЗВУЧАТЬ У БРОВАРАХ/Files/images/pnz1/DSC00329 (1).JPGДетальніше...

23 квітня 2014 року о 16.00 у міському краєзнавчому музеї була представлена авторська виставка керівника гуртка «Фантазія» Центру позашкільної освіти БНВОчлена декоративно-прикладної секції спілки художників України – Марії Вячеславівни Сичової.

/Files/images/IMGP7754.JPG
Міський фестиваль дитячої творчості «Відгомін барвистої пісні землі». (Детальніше...)


/Files/images/виставка Здорова дитина.JPG
Весняні канікули -2014(Детальніше...)


/Files/images/IMG_6531.JPG


Міжнародний день лялькаря у гімназії ім. Ст.Олійника (Детальніше...)

Оксамитовий дивосвіт (БДЮТ, 20.03.2014)/Files/images/pnz1/IMGP7288.JPG(Детальніше...)


  1. ЗАХОДИ відділу позашкільних закладів та виховної роботи на 2012-2013 н.р.
  2. Київська дитяча благодійна акція "Новий Древній Київ"
  3. Центр дитячо-юнацьких клубів, будинок дитячо-юнацької творчості тадитячий естетико-натуралістичний центр "Камелія" запрошують усіх бажаючих! Центр дитячо-юнацьких клубів проводить запис у гуртки та секції, будинок дитячо-юнацької творчості пропонує заняття в спортивно-краєзнавчому, художньо-естетичному, відділі образотворчого та декоративно-ужитвового мистецтва. Дитячий естетико-натуралістичний центр "Камелія" проводить запис у гуртки та творчі об'єднання. Ласкаво просимо!...

/Files/images/DSC00238.JPG«Про проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку». Розпорядження Президента України від 27.08.13 № 263/2013-рп № 263/2013-рп від 27.08.13 року. Фотоальбом (телеурок у Броварській СШ № 7)...


/Files/images/DSCN2598.jpg
Ідіть в життя - замріяні, вродливі,
Між квітами і добрими людьми,
Несіть свої і мрії, і надії,
Хай вірність і любов в серцях живуть,
Хай Україна-мати порадіє,
Благословляєм всіх в щасливу путь!
Фотоальбом свята...
Детальніше...


/Files/images/DSCN2626.jpg
12 червня 2013 р. 41 випускник 9-х класів 2012/2013 н.р. із числа 818 отримав свідоцтво з відзнакою та цінний подарунок на урочистому прийомі у міського голови.


/Files/images/DSC02720.JPG
28 травня 2013 року на базі Дитячого естетико- натуралістичного центру «Камелія» відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів з теми: «Естетико-екологічне виховання дітей засобами природи та мистецтва в позашкільному навчальному закладі».Детальіше...

/Files/images/IMG_1114.JPG

17 квітня 2013 року в МКЦ «Прометей» відбувся фестиваль дитячої творчості «Відгомін барвистої пісні землі» Початок: 16.00 год. У рамках фестивалю відбулася атестація творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс»» на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».Детальніше... Фотоальбом...


О, мить життя, що зіткана із мрій,
І танець цей, що як вода, вирує,
Така краса - він в ритмі запальнім
Яскраву юність нам дарує.

20 березня 2013 р. у МКЦ "Прометей"відбувся концерт хореографічного ансамблю "КАПРИЗ" Будинку дитячої та юнацької творчості на здобуття почесного звання "Зразковий художній колектив".


СВЯТО ЛЯЛЬКАРЯ 28 лютого 2013 р.


/Files/images/Фото0532.jpgЗ 12.02.2013 р. по 18.02.2013 р. у міському краєзнавчому музеї було відкрито мистецько-патріотичну виставку «Афганська війна очима дітей» присвячену 24-річниці виведення військ СРСР з Республіки Афганістан. На виставці представлені роботи учнів та вихованців гуртків навчальних закладів м.Бровари. Фотоальбом з виставки


Просмотреть файл 07.jpg в режиме показа слайдов


У рамках міської програми «З турботою про кожного» 19 грудня 2012 року в МКЦ «Прометей» відбулося загальноміське свято до Дня Святого Миколая «Даруй добро» для всіх дітей міста та дітей соціально - незахищених категорій.

«РІЗДВЯНІ ДЗВОНИ» – У ПОДАРУНОК БРОВАРЧАНАМ
Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі – з великим нетерпінням очікуємо на зимові свята. Ці свята не тільки несуть із собою приємні хвилини радощів, розваг, а і спонукають кожного із нас серцем доторкнутися до безцінних скарбів українського побуту, звичаїв та обрядів – неоціненного пласту культури, який споконвіку живить наше коріння...Чи не усі ці складові були присутні у святковому дійстві «Різдвяні дзвони», яке в рамках міської програми «З турботою про кожного» за підтримки Броварської міської ради та особисто міського голови Сапожка І.В. уже було вкотре підготовлено і поставлено творчим колективом педагогів та вихованців БДЮТ у міському культурному центрі «Прометей» 16 січня 2013 року. Численні глядачі посередництвом мистецтва пісні, танцю художнього слова змогли насолодитися духом різдвяного свята. У концерті прозвучали і пісенні твори сучасних авторів, були презентовані різножанрові танцювальні композиції хореографічних колективів різного спрямування.
У святковому дійстві взяли участь як прославлені художні колективи – Народний вокальний ансамбль «Калинка» (худ. кер. Любов Шумовська), Народний хореографічний ансамбль «Галатея» (худ. кер. Наталія Лисохмара), так і інші талановиті колективи закладу: театр народної пісні «Слов’яночка», вокальні ансамблі «Віночок», «Дзвіночки», хореографічні ансамблі «Елеріна», «Каприз», «Вікторія», гурток юних шанувальників художньої творчості «Горислово», гурток сольного співу (керівники: Тетяна Мурзай, Галина Васюк, Таїсія Рубчинська, Ірина Бездушна, Світлана Маринич, Алла Третяк, Михайло Шмаль, Надія Халаімова, а також педагоги закладу: Таїсія Рубчинська, Тетяна Мурзай, Валентин Глухенький, Сергій Уліський, Володимир Бондаренко. Роль зими талановито виконала балетмейстер закладу Оксана Мінько, а святкове убрання сцени забезпечили керівники гуртків Надія Балакіна та Костянтин Рибець. Режисер-постановник свята Ольга Микитюк та ведуча дійства Валентина Павлученко (директор БДЮТ) надали дійству неповторного колориту та звучання.

Все йде, все минає, зауважували колись наші предки, та не минає радість у душі, породжена вірою у продовження і торжество життя, яке нам дарував Син Божий, наш Господь Ісус Христос, народжений у ці світлі дні.
Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика пливла
В Різдвяні свята – щедрі та веселі.12 грудня 2012 року на передодні Дня святого Андрія Первозванного для старшокласників вечірньої (змінної) ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів БНВО організаційно-масовим відділом проведено обрядове свято «Ой, Андрію, даруй нам надію». Детальна інформація на сайті БНВО ...


Дню Збройних сил України присвячується міський конкурс «Клуб капітанів - 2012» Дата проведення: 06 грудня 2012 року, Початок: о 14.00 Місце проведення: МКЦ «Прометей»


Галерея робіт вихованців Дитячого естетико-натуралістичного центру "Камелія". Детальніше на сайті ДЕНЦ "Камелії"...


grupa2_4Веб-сайт зразкового хореографічного колективу "Оксамит", що існує на базі дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» (керівник Чечельницька Оксана Степанівна.) http://www.oksamit-dance.org/Про проведення міського конкурсу "Клуб капітанів 2012" Наказ управління освіти Броварської міської ради від 01.11.2012 № 246


/Files/images/22.jpgМіський семінар-практикум 22 листопада 2012 р. «Мистецтво створення іграшки як складова формування гармонійної особистості». Будинок дитячої та юнацької творчості. Далі цікавіше...22 листопада 2012 року згідно плану роботи наково - методичного центру управлінням освіти Броварської міської ради на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, був проведений міський семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи та керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів на тему: «Мистецтво створення іграшки як складова формування гармонійної особистості».


/Files/images/Фото1189.jpgУ Броварах 31 травня о 12.00 на майдані Свободи відбулася акція до Міжнародного дня без тютюну. Фотоальбом агітаційних стінгазет.

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi